VALORANT’ta yeni karakter sızdırıldı!

Riot Games yaptığı açıklama ile VALORANT yeni karakteri hakkında bazı bilgilerde bulundu. Sosyal medya üzerinden birkaç bilgi sızıntıları olmuş olsa da karakter hakkında henüz tam bilgi bulunmuyor.

Riot Games VALORANT’ın yeni karakteri hakkında bazı bilgilerde bulundu

VALORANT’ın karakter yaratıcılarından biri olan John Gosicki yeni gelecek olan karakter hakkında birkaç ipucu verdi. Sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, “Alıştığınız bu oyunun düzenini bozabilecek yeni bir karakter oyuna getiriliyor” dedi. Haritanın içerisinde bulunan her şeyi inceleyebileceğinizden dolayı yeni karakter bir nevi Cypher karakterine benzeyecek. John Gosicki karakter hakkında pek fazla bilgi vermiyor olsa da yeni gelecek olan bu karakter hakkında “Kozmik” ve “Galaksinin beyni” terimlerini kullandı.

Yeni gelecek olan karakterin kontrol uzmanı olacağı söyleniyor. Yani Brimstone, Omen ve Viper’a karakterlerine yeni arkadaş geleceğini söyleyebiliriz. Omen karakteri profesyonel oyunlarda son derece popüler seçimlerden oluyor, ancak yeni karakter bu durumu bozabilir. Karakter harita kontrolü sağlayabildiğinden dolayı en çok savunmada iş yapabilir gibi duruyor. Bunun yanında Viper karakterine birkaç değişiklik getirileceği söylendi. Belki de bir sonraki yamada Viper karakterini göremeyebiliriz. Verilen bilgilere bakacak olursak yeteneklerine sayesinde düşmanları kısa bir süreliğine çatışmadan saf dışı bırakmaya yarayacağı görülüyor. Bu karakter kesinlikle Cypher’a taş çıkaracak gibi duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir