Sürpriz GTA 5 güncellemesi yayınlandı!

Rocstar Games, GTA Online güncellemesi öncesinde bir sürpriz yaparak sürpriz bir GTA 5 güncellemesi yayınladı! GTA 5 şu anda yedi yıldan uzun bir süredir piyasada ve bu noktada içerisinde bulunan bazı içeriklerin oldukça eski olduğunu düşünebilirsiniz ancak oyunun çevrim içi moduna yeni içerikler ekleyen Rockstar için durum hiç de böyle değil. GTA Online için güncellemeler genellikle haftalık olarak perşembe günleri yapılıyor.

GTA 5 güncellemesi kaç GB?

GTA 5 güncellemesinin Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 4 ve PS5 için 7 GB olacağı söylendi ancak garip bir şekilde PC oyuncuları ekranlarında sadece 92 MB’lık bir güncellemenin göründüğünü söylüyor.

GTA 5 güncellemesi içerisinde neler var?

GTA 5 güncellemesinin ne gibi değişiklikler yapacağı henüz belirsizliğini koruyor ancak oyuncular bu güncellemenin oyun içerisinde bulunan bir dizi hatayı düzeltmek adına piyasaya sürülmüş olabileceğini düşünüyor. Hem konsol hem de PC arasında indirme boyutunda bu kadar büyük bir fark varken, Rockstar’ın resmi haber sayfası Newswire’dan ayrıntılı bir açıklama bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir