PUBG Mobile Runic Power Turnuvası 100 bin UC dağıtıyor

PUBG Mobile Runic Power Turnuvası ile bedava UC kazanabilirsiniz. PUBG Mobile Runic Power İçerik Oluşturucuları Turnuvası 16 Şubat’ta Runic Power modunda savaşan 16 içerik oluşturucuya ev sahipliği yapacak. Etkinlik süresince yarışmaların sonuçlarını doğru tahmin eden izleyiciler arası 100 bin UC dağıtılacak.

PUBG Mobile Runic Power Turnuvası içerisinde 16 içerik üreticisi her biri dörder oyuncudan oluşmak üzere dört takıma ayrıldı. Turnuva içerisinde yer alan takımlar şu şekilde:

  • Raptors: Rolex, Medalcore, Elanise, Her Gaming
  • Eagle: Wynnsanity, Dab Plays, Destini Gaming, Pickles
  • Bandits: MrxFlip, Bella Fox Gaming, Coffee, Feitz
  • Coyotes: LuPower, Alucard V2, Mattsinlife, Dxtroger

Yukarıda adı geçen takımlar, PUBG Mobile’ın Livik haritasında Runic Power modunda dört maç oynayacak. Her maç, öldürme ve sıralama başına puan verecek. Takımlar normal bir öldürme için bir puan alırken, Runic Power ile yapılan öldürmeler üç puan verecek. Maçları birinci sırada bitirmek ise 10 puan değerinde. Ek olarak her turda, o maçın toplam puanına uygulanacak bir çarpan olacak. 100.000 UC ödülüne hak kazanmak için oyuncuların burada bulunan Google Formunu doldurması gerekir. Formda, oyuncular kazanan takımı ve puanlarını tahmin etmeli. Gerçek sonuca en yakın olanı tahmin eden 10 oyuncu 100.000 UC ödülünü bölüşecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir