PUBG Mobile Bedava UC Alma Yöntemleri

PUBG Mobile oyuncularının hiçbir ücret ödemeden bedava UC kazanabilirler. PUBG Mobile’da bedava UC almak zaman zaman riskli olsa da aşağıdaki uygulamalar sayesinde hiçbir ban riski olmadan tamamen yasal yönden bu UC’leri kazanabilir ve hesabınıza alabilirsiniz.

PUBG Mobile Bedava UC Alma

PUBG Mobile’da UC ile oyun içi mağazadan benzersiz kaplamalar ve kostümler satın alabilirsiniz ancak UC’lerin maliyetinden dolayı çoğu oyuncu UC alamıyor. PUBG Mobile’da birçok alanda bedava UC kazanabilirsiniz. Turnuvalar, etkinlikler, çeşitli yarışmalar bunlardan sadece bazıları. Biriktirdiğiniz UC’ler ile Royal Pass Elite ve Elit Plue satın alabilirsiniz. Bu Pass’ler ile de seviyeleri atladıkça birçok ödül kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

PUBG Mobile’da UC kazanmak için bazı uygulamalar da bulunuyor ancak her UC verdiğini söyleyen uygulamanın da güvenli olmadığını bilmeniz gerekiyor. PUBG Mobile UC hilesi adı altında APK dosyaları indirmek sizlere UC kazandırmak yerine hesabınızdan edebileceğini unutmayın. PUBG Mobile’da yasal yönden UC kazanabileceğiniz bazı uygulamalar:

  • Google Ödüllü Anketler
  • Easy Rewards
  • PollPay
Google Ödüllü Anketler
Google Ödüllü Anketler

Google Ödüllü Anketler

Google Ödüllü Anketler, bir süre önce Hindistan’da kullanıma sunuldu. Bu uygulama, anketleri yanıtlayan kullanıcıları Google Play kredileri ile ödüllendiriyor. Bu kredileri kullanarak UC satın alabilirsiniz. Anket sayısı kişiden kişiye değişebilir. Uygulama 10 milyondan fazla indirilmeye sahip ve Play Store’da 4.3 derecelendirmeye sahip.

Easy Rewards
Easy Rewards

Easy Rewards

Easy Rewards, kullanıcıların bir uygulamayı indirme, anket yanıtlama ve soru cevaplama gibi görevleri tamamlayabileceği çeşitli görevler veriyor. Kullanıcılar bu görevleri tamamladıklarında Flipkart, Amazon ve Paypal kuponları satın alabilecekleri paralar kazanıyor. Sonrasında oyuncular bu kuponlarla Google Play hediye kartları satın alabiliyor. Easy Rewards, Google Play Store üzerinden 100 binin üzerinde indirilme ve 4.4 derecelendirmeye sahip.

Poll Pay
Poll Pay

PollPay

PollPay uygulamasın da para kazanmak için anketleri doldurmak zorundasınız. PoppPay, Easy Rewards ile aslında oldukça benzer, tek farklılık PayPal parasını PollPay ile değil, Easy Rewards ile talep edebiliyorsunuz. Uygulama, Google Play Store 1 milyondan fazla indirilmeye sahip ve 4.5 derecelendirme puanına sahip.

PUBG Mobile’da bedava UC almanın tek yasal yolu yukarıda tavsiye ettiğimiz türdeki uygulamalardır. Bunun yanında birçok web sitesi UC jeneratörü olarak adlandırılan bir araç sunarak PUBG Mobile’da oyunculara bedava UC sağladığını iddia ediyor ancak bu tür web sitelerinin sağladığı araçlar, UC’yi almak için yasa dışı bir yol ve eğer bu yolu tercih ederseniz Tencent’in oyunlarında kullanım şartlarına göre yetkisiz bir kanal aracılığı ile UC doldurarak yönergeyi ihlal etmiş olursunuz ve bu şekilde de hesabınız banlanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir