Free Fire’da En İyi 5 Evcil Hayvan

Free Fire oynarken evcil hayvanlar sizlere birtakım özellikle sağlıyor. Free Fire’da her evcil hayvanın kendine has özellikleri bulunuyor. Evcil hayvanlar sayesinde mükemmel stratejiler yapabilir ve oyunları kolayca kazanabilirsiniz.

Free Fire’da Kullanabileceğiniz Evcil Hayvanlar

Her evcil hayvanın farklı farklı yetenekleri bulunuyor ve bu yetenekler karakter yetenekleriyle birleştiğinde ortaya mükemmel bir kombo çıkabiliyor. Evcil hayvanların kostümlerini seviye atladıkça açabilirsiniz. Hepsinin birbirinden farklı ve bir hayli güzel kostümleri bulunuyor ama önce seviyenizi arttırmalısınız.

Free Fire Poring
Poring

Poring

Poring’in, Stitch and Patch adında bir özelliği bulunuyor. Bu yetenek seviye 1 kask ve zırhın dayanıklılığını birkaç saniye de olsa arttırıyor. Ayrıca zırhın kolay kolay yok edilmesini önlüyor. Bu evcil hayvanı maksimum seviye yaptığınızda inanılmaz bir etkiye sahip olabilirsiniz. Poring agresif oyuncular için fazlasıyla iş görüyor.

Free Fire Ottero
Ottero

Ottero

Ottero, kulaklık ve kapüşonlu bir su samuru. Oyuncuya, Med Kit veya Tedavi Tabancasını her kullandığında EP’yi yeniden kazanmalarını sağlayan Double Blubber adlı bir becerisi var. 5. seviyede kazanılan EP, HP iyileşmesini %50 arttırarak sizlere fazladan HP kazandırıyor. Bu evcil hayvan şifacılar için en iyisi diyebiliriz.

Free Fire Falcon
Falcon

Falcon

Falcon, Free Fire’ın evcil hayvan listesine yeni eklenen bir hayvan. Falcon’un Skyline Spree adında bir becerisi bulunuyor. Bu beceri oyunun başında havada iken oyuncuların paraşüt hızını arttırmaya yarıyor. Genel olarak kalabalık ortamlara inmeyi seven oyuncular için en iyi seçim bu evcil hayvan olacak.

Free Fire Rockie
Rockie

Rockie

Rockie tüm yeteneklerinizin bekleme süresini %15 azaltıyor. Bu yetenek sayesinde ise hemen hemen her karakter özelliğini daha sık kullanmanıza izin veriyor. Bu yeteneği seviye 4’e getirdiğiniz zaman oyun içerisinde çok güçlü hale gelebilirsiniz.

Free Fire Waggor
Waggor

Waggor

Waggor’un yeteneği kullanıldığında bir süreliğine sınırsız Gloo Bombası verir. Bu yeteneğin en iyi kullanılabileceği yerler ise oyunun ilerleyen bölümlerinde özellikle çemberin son noktalarında çok iş yapabilir gibi duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir