Fnatic VALORANT kadrosunu duyurdu!

Fnatic geçtiğimiz dönemlerde Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımda VALORANT Champions Tour EU hesabını takibe aldığı bir video yayınlamıştı. Hayranlarında soru işareti bırakan bu paylaşım Fnatic VALORANT kadrosu yayınlandıktan sonra son buldu.

FNATIC, SUMN FC takımı ile anlaştı

Fnatic, SUMN FC kadrosunun tamamıyla sözleşme imzalayarak Avrupa VALORANT sahnesine katıldı. SUMN FC takımının First Strike Avrupa’da etkileyici performansı Fnatic’in gözünden kaçmadı ve dün itibarıyla SUMN FC kaptanı Jake “Boaster” Howlett ve diğer oyuncularla anlaşma imzalandı.

Fnatic VALORANT kadrosunu duyurdu
Fnatic VALORANT sahnesine giriş yaptı!

SUMN FC takımı geçtiğimiz yıl ağustos ayında kurulmuştu. Ardından eylül ayındaki anlaşmazlıklar sonunda Denis “dinkzj” Tkachev’in yerine Kostas “tsack” Theodoropoulos ile yola devam edildi. Bu gelişmeler sonrasında kısa süre içerisinde VALORANT Avrupa etkinliklerinde başarı elde etmeye başladılar.

Fnatic VALORANT kadrosu:

  • Jake “Boaster” Howlett
  • James “Mistic” Orfila
  • Muhammad “Moe40” Hariff
  • Domagoj “Doma” Fancev
  • Kostas “tsack” Theodoropoulos

Fnatic CGO müdürü Patrik “cArn” Sättermon yaptığı açıklamada “Sonunda VALORANT’a katıldık ve çok heyecanlıyız. Girdiğimiz her oyunda en iyi şekilde rekabet etme vizyonumuza göre bir kadro belirlemek için uzun bir zaman ayırdık” dedi. SUMN FC takımı First Strike Avrupa’daki çığır açan performanslarından sonra Avrupa’nın serbest temsilci havuzunun en önemli takımlarından oldu ve Fnatic takımla anlaşma yapmaya karar verdi.

Fnatic VALORANT takım direktörü Colin Johnson ise yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi: “SUMN FC takımı son aylarda yeteneklerini kanıtladılar ve en önemlisi yarıştıkları her turnuvada Avrupalı büyük espor takımlarına karşı bir destek olmadan kendi başlarına durabildiler. Fnatic ve oyuncularımızın yüksek performansıyla onları bir sonraki seviyeye ulaşmaları ve yarıştıkları her turnuvayı kazanmaları için bütün imkanları zorlayacağız.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir