Clash Royale Gamestars Ligi başladı!

StarLadder, Brawl Stars için Gamestars Ligi’nin başladığını duyurdu. Clash Royale Gamestars Ligi, Avrupa ve Orta Doğu’daki oyuncular için başladı. Espor organizasyonu StarLadder tarafından sunulmuş olan bu etkinlik toplam 42 bin dolar ödül havuzuna sahip.

Clash Royale Gamestars Ligi ödül havuzu 42 bin dolar!

Clash Royale Gamestars Ligi için yarışma kayıtları 7 Mart’a kadar açık olacak. Lig içerisinde dokuz ülkede (İngiltere, Almanya, Kazakistan, Polonya, Rusya, Türkiye, Ukrayna, Fransa ve İsveç) ayrı ayrı elemeler olacak. Orta Doğu ve Avrupa’daki diğer bölgelerden oyuncular, üç joker kart elemesiyle yarışmaya kayıt olabilecekler.

Elemeler mart ayı boyunca devam edecek ve 12-14 Mayıs tarihleri arasında da en iyi 32 oyuncu ile de uluslararası grup aşaması gerçekleşecek. Son olarak en iyi 16 oyuncu da 19-23 Mayıs tarihleri ​​arasında büyük finallerde ödül havuzundan pay almak için savaşacak. Clash Royale Gamestars Ligi içerisinde oynanacak tüm maçlar, COVID-19 salgını nedeniyle çevrim içi olarak oynanacak. Hayranlar canlı yayını Gamestars CR’nin Facebook, YouTube ve TikTok sayfalarından izleyebilecek. Ayrıca StarLadder, Supercell’in diğer oyunu Brawl Stars için de Gamestars Ligi’ni başlattı. Brawl Stars Gamestars Ligi, Clash Royale Gamestars Ligi’ne benzer bir formatta olacağı biliniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir