Call of Duty Mobile Lig Atlama Taktikleri

Call of Duty Mobile hızlı rütbe atlama taktikleri ile oyunda bulunan en yüksek rütbeye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İstediğiniz en yükset rütbeye ulaşmak için hem oyuna hakim olmanız hem de doğru stratejiler uygulamanız gerekiyor.

Call of Duty Mobile Rütbe Atlama Taktikleri

Sizlere vereceğimiz bu rütbe taktileri sayesinde efsanevi rütbesine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sizler gibi daha bir sürü oyuncu rütbe atlamak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığından dolayı, maç esnasında çok dikkatli ve tedbirli oynamalısınız.

Call of Duty Mobile rütbe taktikleri
Call of Duty Mobile efsanevi rütbesine ulaşmak için aşağıda bulunan taktikleri uygulayın.

Oyunda yükselebileceğiniz altı tane rütbe bulunuyor ancak bizim tavsiyemiz hedefinizi efsanevi rütbesine koymanız. Çünkü bu rütbeye geldikten sonra artık Call of Duty Mobile’da bulunan en ünlü takımlarım oyuncularıyla birlikte aynı oyuna hatta aynı takıma düşme ihtimaliniz dahi olacak. Aşağıda bulunan taktikleri doğru bir şekilde uygularsanız muhtemelen kısa sürede rütbe atlayabileceksiniz.

Call of Duty Mobile Tuş Düzeni

Ekran üzerinden bulunan kontrol düğmelerini tercihlerinize göre yerleştirebilirsiniz. Parmaklarınızı cihaz üzerinde nasıl rahat hissediyorsanız kontrol düğmelerini ona göre ayarlayın. Efsanevi rütbesine yükselmek istiyorsanız oyunu rahat bir şekilde oynamalısınız.

Call of Duty Mobile hızlı rütbe nasıl atlanır
Rütbe atlamadan önce en iyi kullandığınız silahı belirleyin.

Call of Duty Mobile Teçhizatlar ve Silahlar

Hızlı bir şekilde efsanevi rütbesine yükselmek istiyorsanız en iyi kullandığınız silahlar ile oynamalısınız. Bir silaha ne kadar çok hakimseniz rakiplerinizi o kadar kolay öldürebilirsiniz. Eğer oyunda kendinize bir favori silah belirlediyseniz ona en uygun eklentileri de takmayı unutmamalısınız. Oyun içerisinde favori bir silahınız yoksa diğer oyuncuların tercih ettiği güçlü silahları da kullanabilirsiniz. Örneğin şu anda oyunda bulunan en güçlü silahlar PDW-57, QQ9, MSMC gibi SMG kategorisinde bulunan silahlardır. Yüksek atış hızları ve hasarları sayesinde rakipleri saniyeler içerisinde alt edebiliyor. Bu tür silahlar kullanarak hem oyun içi istatistiklerinizi yükseltebilir hem de daha hızlı ve daha rahat rütbe atlayabilirsiniz.

Call of Duty Mobile Battle Royale modunu kullanın

Her oyun modunun kendine özel bir lig sistemi bulunuyor olsa da Battle Royale modunda rütbe atlamak diğerlerine göre çok daha kolay olabilir. Hele Battle Royale modunu arkadaşlarınız ile birlikte oynuyorsanız sağlam stratejileri uygulayarak ilk sıralara yerleşme şansına sahip olabilirsiniz. Ayrıca Battle Royale modu diğer modlara göre daha farklı ödüller de sunabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir