Assassin Washington Justice takımına transfer oldu!

Efsane Güney Kore oyuncularından biri olan Kim “Assassin” Sung-won, geçtiğimiz günlerde Washington Justice takımının Overwatch kadrosuna resmi olarak katıldığını duyurdu. Washington Justice Twitter hesabından yaptığı açıklama ile hayranlarını sevindirdi.

Assassin Washington Justice Transferi

Güney Koreli DPS oyuncusu Assassin, Contenders Korea turnuvalarında harika bir 2020 sezonu geçirdi. Washington Justice takımı ile anlaşmadan önce RunAway takımında bulunan Assassin, birden fazla turnuvayı kazandı ve neredeyse her Contenders Korea etkinliğinde ilk üçe girdi. Bunun yanında Contenders’ın The Gauntlet: Asia etkinliğinde de ilk üçe girerek kendini oldukça yükseltmeyi başardı. Washington Justice, 2020 sezonunda Kuzey Amerika tarafında play-off’larını üçüncü bitirmesine rağmen, kadro tamamen parçalandı ve sezon sonrası kadrodan sadece Jang “Decay” Gui-un kaldı. 

Assassin oyuncusunun yanında takıma Lee “TTuba” Ho-sung ve Min “Jerry” Tae-hee’ye katıldı. Ayrıca, ekim ayında Washington ile sözleşme imzalayan eski RunAway takım arkadaşlarından biri olan Kim “Mag” Tae-sung ile de yeniden bir araya geldi. Washington Justice artık 2021 OWL sezonuna girecek sözleşmeli dokuz oyuncuya sahip. Takım yönetimi muhtemelen sezon başlamadan önce kadroya bir destek oyuncusu daha eklemeye çalışacak gibi duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir